gochollos.com Xiaomi Mi A1 Smartphone 5.5″ 32 GB , 4 GB RAM negro por 185,01 €


R

rss

Invitad@
Xiaomi Mi A1 Smartphone 5.5″ 32 GB , 4 GB RAM negro por 185,01 €


Pantalla de 5.5″ full HD, cuerpo de metal con cristal curvado frontal 2.5D, sensor de huellas dactilares trasero, sistema operativo Android One

  • Procesador Qualcomm Snapdragon 625 Octa-core de hasta 2.0 GHz, GPU Adreno 506, 4 GB de memoria RAM y 32 GB de memoria interna ampliable mediante tarjeta microSD
  • Cámara trasera dual gran angular + telefoto de 12 Mp con flash de dos tonos, cámara frontal de 5 Mp con modo belleza
  • 4G, ranura para dos nano-SIMs o una nano-SIM + microSD; WiFi 802.11a/b/g/n/ac; batería de 3080 mAh, puerto USB reversible tipo C


Entérate de todos nuestros chollos al instante en Telegram​



MAS PRODUCTOS RELACIONADOS


Xiaomi Mi A1 - Smartphone libre de 5.5" (4G, WiFi, Bluetooth, Snapdragon 625 2.0 GHz, 64 GB de ROM ampliable...

  • Pantalla de 5.5" full HD, cuerpo de metal con cristal curvado frontal 2.5D, sensor de huellas dactilares trasero, sistema operativo Android One
  • Procesador Qualcomm Snapdragon 625 Octa-core de hasta 2.0 GHz, GPU Adreno 506, 4 GB de memoria RAM y 64 GB de memoria interna ampliable mediante tarjeta microSD
3 usado de 201,52€
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
229,00€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 - Smartphone libre de 5.5" (4G, WiFi, Bluetooth, Snapdragon 625 2.0 GHz, 64 GB de ROM ampliable...

  • Pantalla de 5.5" full HD, cuerpo de metal con cristal curvado frontal 2.5D, sensor de huellas dactilares trasero, sistema operativo Android One
  • Procesador Qualcomm Snapdragon 625 Octa-core de hasta 2.0 GHz, GPU Adreno 506, 4 GB de memoria RAM y 64 GB de memoria interna ampliable mediante tarjeta microSD
2 usado de 212,97€
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
229,00€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 - Smartphone libre de 5.5" (4G, WiFi, Bluetooth, Snapdragon 625 2.0 GHz, 64 GB de ROM ampliable...

  • Pantalla de 5.5" full HD, cuerpo de metal con cristal curvado frontal 2.5D, sensor de huellas dactilares trasero, sistema operativo Android One
  • Procesador Qualcomm Snapdragon 625 Octa-core de hasta 2.0 GHz, GPU Adreno 506, 4 GB de memoria RAM y 64 GB de memoria interna ampliable mediante tarjeta microSD
4 usado de 212,97€
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
229,00€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 Smartphone 4G 4GB 64GB Doble Sim, Con Google Play [Version Europea] Negro

  • Marca Xiaomi
  • Modelo Mi A1
  • Nombre del modelo A1
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
217,00€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 - Smartphone libre de 5.5" (4G, WiFi, Bluetooth, Snapdragon 625 Octa Core, 32 GB de ROM ampliable...

  • Pantalla de 5.5" full HD, cuerpo de metal con cristal curvado frontal 2.5D, sensor de huellas dactilares trasero, sistema operativo Android One
  • Procesador Qualcomm Snapdragon 625 Octa-core de hasta 2.0 GHz, GPU Adreno 506, 4 GB de memoria RAM y 32 GB de memoria interna ampliable mediante tarjeta microSD
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
185,01€
Ir al Chollo


Funda Xiaomi Mi 5X / Xiaomi Mi A1, AICEK Negro Silicona Fundas para Xiaomi Mi 5X Carcasa Xiaomi 5X Fibra...

  • Protective: La tecnología de marca registrada del amortiguadoor de aire proteje de las pequñas caídas y golpes.
  • Ajuste exacto: Forma ajustable a sus Xiaomi Mi 5X / Xiaomi Mi A1 con cortes de precisión para todos los botones y puertos que permiten la operación sin ningún obstáculo.
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
7,01€
Ir al Chollo


Funda Xiaomi Mi 5X, iVoler Slim Fit Xiaomi Mi 5X / Xiaomi Mi A1 Funda Carcasa Case Bumper con Absorción...

  • Diseño de tampón de puntos: En el interior de la caja contenía partículas neta impide blister marca de agua y mejora la disipación del calor.
  • Corte preciso: El fácil acceso a todas las funciones del Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mi 5X, como la cámara, botón de encendido, botón de volumen, ect.
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
7,01€
Ir al Chollo

64GB Doble Sim, Con Google Play [Version Europea] Blanco/Oro" src="https://www.gochollos.com/wp-content/themes/rehub/images/default/blank.gif" />
Xiaomi MI A1 5.5" 4GB/64GB Doble Sim, Con Google Play [Version Europea] Blanco/Oro

  • Hoja de grafito pirolítico para reducir el calentamiento del cuerpo
  • Pantalla grande y brillante
  • El cuerpo metálico es mate, con protección contra marcas de huellas dactilares
  • el teléfono inteligente no es resbaladizo y muy cómodo para celebrar en una mano
1 usado de 299,02€
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
232,00€
Ir al Chollo


Funda Xiaomi Mi 5X / Xiaomi Mi A1, AICEK Negro Silicona Fundas para Xiaomi 5X Carcasa Xiaomi Mi 5X Negro...

  • TPU negro con superficie mate ---- La superficie mate con buena fricción hizo un buen sentido del tacto, fácil de tenir.ne no puede ponerse amarillas.
  • Corte preciso ---- El fácil acceso a todas las funciones del Xiaomi Mi 5X /Xiaomi Mi A1, como la cámara, botón de encendido, botón de volumen, ect.
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
7,01€
Ir al Chollo


[2-Unidades] Protector de Pantalla Xiaomi Mi 5X, iVoler Cristal Vidrio Templado Premium Para Xiaomi Mi 5X / Xiaomi Mi A1...

  • NOTA: Debido al borde redondo del Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mi 5X, el protector de pantalla no cubrirá toda la pantalla, pero sólo el área plana (Por favor refiérase a las imágenes de los productos). Hecho con 0.2 mm de espesor de alta calidad premium de vidrio templado para Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mi 5X
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
7,01€
Ir al Chollo


USB C Adapter, FanTEK Type C 3.1 (Male) to Micro USB (Female) Converter for Alcatel Idol 4s, Samsung Galaxy Book,...

  • Suitable for all USB Type-C Devices, such as Phone, Tablet, PC
  • Quick Charging and Syncing for Your Type-C device by means of connecting with the Standard Micro USB Cable
  • Small and Exquisite design make you carry out easily
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£5,99
Ir al Chollo


Fantaseal® Car Suction Mount for Gopro Suction Cup Mount Smartphone Holder Action Cam Support Car Windscreen Mount Glass Mount Window...

  • Super strong suction power (suction cup 60mm in diameter) that enables mounting on most smooth surfaces, including in your vehicle or boat, to capture every high-speed moment.
  • Adjustable arm allows a broad range motion of your device attached. Easy to attach and easy to remove. Please clean the suction mount and the glass before use, then the effect of sticky will be better.
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£7,99 £26,99
Ir al Chollo


FanTEK 3-Pack USB Type-C 3.1 Male to Micro USB Female Adapter for OnePlus 2, HTC 10, Microsoft Lumia 950, ASUS...

  • Suitable for all USB Type-C Devices, such as Phone, Tablet, PC
  • Quick Charging and Syncing for Your Type-C device by means of connecting with the Standard Micro USB Cable
  • Small and Exquisite design with Premium Aluminum shell make you carry out easily
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£5,99
Ir al Chollo


USB C Adapter, FanTEK USB Type C Male to Micro USB Female Connector for Samsung Galaxy S8 Plus, Wileyfox Swift...

  • Suitable for all USB Type-C Devices, such as Phone, Tablet, PC
  • Quick Charging and Syncing for Your Type-C device by means of connecting with the Standard Micro USB Cable
  • Small and Exquisite design make you carry out easily
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£3,99
Ir al Chollo


FanTEK USB Type-C Smartphone Charging Dock Station for OnePlus 2 / 3, Microsoft Lumia 950 XL, Huawei P9, Honor 8,...

  • Perfectly fit for all Type-C phones, Please noted: two conditions affects the charging: one is phones have the 3.5mm audio jack near the type-c port; the other is when phone with a case
  • Desktop charging dock makes charging easier than ever
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£7,99
Ir al Chollo


Fantaseal® Ergonomic Action Camera Grip Mount Action Cam Handheld Stabilizer Support Action Camera Handle Steadycam Selfie Stick for GoPro Grip...

  • Versatile action camera grip, with a built-in Smartphone Clamp,you can easily control your GoPro and GoPro-like action camera by GoPro(or similar) APP via Wifi to enjoy your selfie and POV shooting.
  • Super cool pistol style with ergonomics design. Perfect for long-time shooting. High-strength ABS material, with the unique rubber plate, adds more protection to your device from any dropping or slippery. It's a portable and stable grip.
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£15,99 £39,99
Ir al Chollo


FanTEK 3-Pack USB Type-C 3.1 Male to Micro USB Female Adapter for Huawei P9, Motorola Moto Force, LG G5 SE,...

  • Suitable for all USB Type-C Devices, such as Phone, Tablet, PC
  • Quick Charging and Syncing for Your Type-C device by means of connecting with the Standard Micro USB Cable
  • Small and Exquisite design with Premium Aluminum shell make you carry out easily
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£5,99
Ir al Chollo


FanTEK USB Type-C Smartphone Charging Dock Station for Huawei Nova, Honor Note 8, LG V20, ZTE Axon 7 / Max,...

  • Perfectly fit for all Type-C phones, Please noted: two conditions affects the charging: one is phones have the 3.5mm audio jack near the type-c port; the other is when phone with a case
  • Desktop charging dock makes charging easier than ever
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£7,99
Ir al Chollo


FanTEK USB Type-C Smartphone Charging Dock Station for Microsoft Lumia 950, Huawei P9 Plus, Honor V8, LG G5 SE, Google...

  • Perfectly fit for all Type-C phones, Please noted: two conditions affects the charging: one is phones have the 3.5mm audio jack near the type-c port; the other is when phone with a case
  • Desktop charging dock makes charging easier than ever
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£7,99
Ir al Chollo


Fantaseal® Time Lapse Camera Mount 360 Degree 60Min Rotary Action Camera Stabilizer Scenelapse for GoPro Time Lapse Mount for GoPro...

  • Used for making panning time-lapse videos or panoramic images. Please spin the time lapse (the upper half) clockwise to set the working time when use. Do Not Zero it manually while working.
  • Can also be used to Create 90 degree (15 minutes), 180 degree (30 minutes), 270 degree (45 minutes), 360 degree (60 minutes) sweeping time-lapse pictures and films.
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
£17,99 £69,99
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 Dual SIM 64GB, black, EU-Ware

  • 5.5 Zoll, FHD 1920×1080 Pixel, 403PPI.
  • CPU: Snapdragon 625 octa-core 2.0GHz.
  • GPU:Adreno 506
  • Android One (Basierend auf Android 7.1 OS), 4GB RAM +64GB ROM.
  • Dual Kamera: 5.0MP Frontkamera und Dual 12.0MP Hauptkamera.
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
209,00€
Ir al Chollo


MT Xiaomi Redmi 4X 32GB Android 6.0 [bk] Dual SIM - EU

  • Intuitiver Fingerabdrucksensor auf der Rückseite für einen sicheren und schnellen Zugriff
  • Leistungsstarker Octa-Core-Prozessor mit 3 GB Arbeitsspeicher
  • Dual-SIM-Funktion, Steckplatz für Speicherkarte
  • Power-Akku mit 4100 mAh
1 usado de 136,40€
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
149,67€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 gold - 4/64Gb, LTE

  • 30 Tage Rückgaberecht
  • Hochwertiges Material
  • Solide und dauerhafte
  • Kauf 100% sicher
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
253,99€
Ir al Chollo


Fantaseal® Auto Saugnapf Halterung für GoPro Saugnapfhalterung GoPro Auto Saugnapf Halter Actionkamera Saugnapf Befestigung GoPro Suction Mount GoPro Windschutzscheibe +...

  • STABILITÄT & SICHERHEIT: Mit spezielle super Saugnapf Basis Design ermöglicht bombenfeste Befestigung auf glattes Oberfläche, sogar in Hochgeschwindigkeit.
  • HOHE QUALITÄT & ROBUST: Hochqualisiertes ABS Material, leichtgewichtig aber robust. Leichte Montage und Demontage. Mit Super weite Handyklemmhalterung.
Envío gratuito
La última actualización fue en:8 febrero, 2018 04:22
9,99€
Ir al Chollo


[Xiaomi Earphone] Original XIAOMI Piston Headphone Headset With Remote& Mic For XIAOMI MI2 MI2S MI2A M1 M3 With Retail Package


[Xiaomi Earphone] Original XIAOMI Piston Headphone Headset With Remote

$14,99 $25,99
Ir al Chollo


New Version Golden Color XIAOMI Piston II Earphone Headphone with Remote Mic For XIAOMI MI2 MI2S MI2A Mi1S M1 Phones


New Version Golden Color XIAOMI Piston II Earphone Headphone with Remote Mic For XIAOMI MI2 MI2S MI2A Mi1S M1 Phones

$7,38 $7,74
Ir al Chollo


High Quality XIAOMI Earphone Headphone Headset For XiaoMI M2 M1 1S Samsung iPhone With with Remote And MIC


High Quality XIAOMI Earphone Headphone Headset For XiaoMI M2 M1 1S Samsung iPhone With with Remote And MIC

$2,28
Ir al Chollo


MOQ:1PCS Top Quality XiaoMi Piston Earphones Headphones Headset with Remote & Mic For XiaoMi MI2 MI2S MI2A Mi1S M1


MOQ:1PCS Top Quality XiaoMi Piston Earphones Headphones Headset with Remote

$11,63 $12,99
Ir al Chollo


High Quality 3.5mm XIAOMI Earphone with Remote & Mic For XIAOMI M2 M1 1S samsung iPhone Headphone Headset, Free Shipping


High Quality 3.5mm XIAOMI Earphone with Remote

$4,99
Ir al Chollo


Original Xiaomi Millet 1.5m Gigabit Ethernet Cable Six Types Gold Plated Crystal Head Kilomega


Connects a computer to a printer, router, switch box or other network component in a wired Local Area Network (LAN). Share server files, use a network printer, stream audio/video, ...

HKD 5,39
Ir al Chollo


Original Xiaomi 1More 1.25m Earphone The Voice of China Title Sponsorship Bass Piston Headphone for iPhone Xiaomi


Original Xiaomi 1more Earphone The Voice of China Title Sponsorship Bass Piston Headphone for iPhone XiaomiFeatures: Ergonomically design ear headphones. Precision metal sound ...

HKD 28,31
Ir al Chollo


Best-selling Wireless Xiaomi Router BCM4709 Cortex-A9 Dual Core 1.0GHz Dual-band 2.4GHz/5GHz 1167Mbps Wi-Fi 802.11 ac Support NFC for Smart Phones...


This Xiaomi Router is portable and multifunctional, and has fashionable appearance. It is the latest smart Dual-band AC Router can perfectly meet the demand of the incoming era of ...

HKD 152,20
Ir al Chollo


S268 Wireless Sports Bluetooth V3.0 + EDR Stereo Headset Dual Standby for iPhone 6 6 Plus Samsung Xiaomi HTC Mobile...


This Bluetooth headset, compatible devices with Bluetooth, such as mobile phone. Bluetooth V3.0 EDR version, can be simple pairing safely and dual-mic noise cancellation. ...

HKD 13,08
Ir al Chollo


100% Original Xiaomi Bluetooth Speaker Wireless Stereo Mini Portable Speaker MP3 Player for Phone Handsfree Support TF Aux-in


A Very powerful and portable Bluetooth Speaker, not only superior sound quality, but also supports many music playback mode, can be paired mobile phone, tablet, TV, notebook, so ...

HKD 43,01
Ir al Chollo


"XIAOMI Mi A1 4G Phablet Global Version"
167,06€
Ir al Chollo


"Xiaomi Mi A1 4G Phablet UK Plug"
190,69€ 207,90€
Ir al Chollo


"XIAOMI Mi A1 4G Phablet Global Version"
174,11€ 202,46€
Ir al Chollo


"XIAOMI Mi A1 4G Phablet 32GB ROM"
190,68€
Ir al Chollo


"XIAOMI Mi A1 4G Phablet Global Version"
199,91€
Ir al Chollo


"XIAOMI Mi A1 4G Phablet Global Version"
174,11€ 190,92€
Ir al Chollo

5X"" src="https://www.gochollos.com/wp-content/themes/rehub/images/default/blank.gif" />
"LuanKe PU Leather + PC Case for Xiaomi Mi A1 / 5X"
4,21€
Ir al Chollo

5X"" src="https://www.gochollos.com/wp-content/themes/rehub/images/default/blank.gif" />
"LuanKe PU Leather + PC Case for Xiaomi Mi A1 / 5X"
4,21€
Ir al Chollo


Xiaomi MI A1 5.5'' 4G 32GB Libre Dorado - Smartphone/Móvil


Xiaomi nos trae su nuevo Smartphone Xiaomi Mi A1, el cual se presenta como el primer teléfono Xiaomi con Android puro.Con una pantalla de 5,5’’ Full HD con cristal curvo y vidrio ...

215,95€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 4G 64GB Libre Rojo - Smartphone/Móvil


Xiaomi nos trae su nuevo Smartphone Xiaomi Mi A1, el cual se presenta como el primer teléfono Xiaomi con Android puro.Con una pantalla de 5,5’’ Full HD con cristal curvo y vidrio ...

247,95€
Ir al Chollo


Xiaomi MI A1 5.5'' 4G 32GB Libre Rosa - Smartphone/Móvil


Xiaomi nos trae su nuevo Smartphone Xiaomi Mi A1, el cual se presenta como el primer teléfono Xiaomi con Android puro.Con una pantalla de 5,5’’ Full HD con cristal curvo y vidrio ...

225,96€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 4G 64GB Libre Dorado - Smartphone/Móvil


Xiaomi nos trae su nuevo Smartphone Xiaomi Mi A1, el cual se presenta como el primer teléfono Xiaomi con Android puro.Con una pantalla de 5,5’’ Full HD con cristal curvo y vidrio ...

233,95€
Ir al Chollo


Xiaomi Mi A1 4G 64GB Libre Rosa - Smartphone/Móvil


Xiaomi nos trae su nuevo Smartphone Xiaomi Mi A1, el cual se presenta como el primer teléfono Xiaomi con Android puro.Con una pantalla de 5,5’’ Full HD con cristal curvo y vidrio ...

252,95€
Ir al Chollo


Xiaomi MI A1 5.5'' 4G 32GB Libre Negro - Smartphone/Móvil


Xiaomi nos trae su nuevo Smartphone Xiaomi Mi A1, el cual se presenta como el primer teléfono Xiaomi con Android puro.Con una pantalla de 5,5’’ Full HD con cristal curvo y vidrio ...

219,95€
Ir al Chollo


Arctic Alpine M1 - Disipador CPU


Alto rendimiento de refrigeración pasiva El rendimiento de la refrigeración del Alpine M1-pasiva puede mantener a cada CPU AM1 a raya por el margen y se enfría de manera eficiente ...

31,94€
Ir al Chollo


La entrada Xiaomi Mi A1 Smartphone 5.5″ 32 GB , 4 GB RAM negro por 185,01 € aparece primero en GoChollos.

Continuar leyendo...
 
Arriba